کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeارزش های اصلی
خانه ارزش های اصلی
ارزش های اصلی ما

با توجه به افزایش روز افزون استفاده از فضای مجازی در ایران، بسیاری از خدماتی که قبلا صرفا به صورت حضوری قابل ارائه بوده اند ، اکنون به شکل آنلاین در دسترس هستند. به کار گیری فضا ی مجازی در راستای اهداف تجاری و خدماتی راه حل ها را به آسانی در دسترس ما قرار داده است. آسان سازی پاسخ به نیازهای روزمره با توجه به مشکلات متعدد حمل و نقل وترافیک و مشکلات محیط زیست، مسیر حرکت بخش عظیمی از جامعه را به سمت پاسخ گویی نیازها از طریق دنیای ارتباطات آنلاین سوق داده است.

ما نیز بر آن شدیم تا بخشی از نیاز صنعت ساختمان کشور را در وبسایت”شهرسازان عمران پارت آرکا” پاسخ بگوییم. شهرسازان عمران پارت آرکا، در حقیقت یک تیم متشکل از بهترین متخصصین در حوزه خدمات مختلف ساختمانی بوده که در زمینه های مختلف آماده خدمت رسانی به متقاضیان سراسر ایران می باشند.

از جمله اهداف اصلی “شهرسازان عمران پارت آرکا” ارائه بهترین متخصص هر زمینه به کارفرمایان سراسر ایران بوده و امیدواریم که در این فضا بتوانیم شاهد افزایش سطح کیفی ارائه خدمات ساختمانی باشیم که این به نوبه خود ضامن پیشرفت بخشی از کیفیت خدمات ساختمان کشور عزیزمان ایران خواهد شد.

هزینه اقتصادی
هزینه ما با توجه به کادرهای مجرب و در دسترس ما به مراتب پایین تر است ، به علاوه ی این که درست انجام دادن خدمات ، همراه با بهینه سازی خود می تواند به کاهش هزینه ها منجر شود . سعی می کنیم با دقت خود ، هزینه های اضافی را کاهش دهیم ، لذا گاهی با توجه به پروژه بر پیش ساختگی و مدولارسازی تکیه داریم.
برترین کیفیت
از جمله اهداف ما این است که عملیات سازه ای خود را منطبق با معماری زیبا و خیره کننده به علاوه ی بهینه سازی زمان ، هزینه و کیفیت انجام دهیم . سعی ما بر استفاده از بهترین متد ها ، بهترین و مجرب ترین استادکاران و بهترین مصالح ممکن است ، مثلا برای سنگ کاری ما جدید ترین و مرغوب ترین سنگ ها را به شما پیشنهاد می دهیم و انتخاب نهایی را به شما واگذار می کنیم.
معرفی
گروه شهرسازان عمران پارت آرکا ، مجموعه ای کامل از خدمات ساختمانی مختلف از خدمات طراحی تا خدمات پیمانکاری به صورت حرفه ای فعالیت دارد ، در این گروه تکیه و خط مشی ما ، اجرای اصولی و صحیح مطابق با طراحی معماری است . به کمک ما شما به راحتی می توانید خدمات ساختمانی خود در سر تا سر ایران را به ما بسپارید .
تخصصی بودن هدف ماست
ما در هر گرایش به صورت تخصصی عمل می کنیم ، به عنوان مثال ، قسمت بازسازی ساختمان را به اکیپ بازسازی شهرسازان عمران پارت آرکا و خدمات ساختمانی مختلف دیگر را به اکیپ متخصص همان تخصص محول می کنیم . در کنار همه ی این خدمات ، تیم طراحی معماری و دکوراسیون ما نیز بر اجرای درست و با کیفیت کار نظارت می کند.
به روز بودن
علاوه بر خدمات پیمانکاری ساختمان ، ما خدمات طراحی را نیز در کنار آن انجام می دهیم ، ما در کلیه خدمات ارائه شده از آخرین تکنولوژی های نوین بهره می جوییم ، ما در طراحی خود سعی داریم که حتی الامکان تا جای ممکن هزینه ها را کاهش دهیم ، لذا طراحی های ما به صورت فوق العاده ارزان نسبت به سایر موارد انجام می پذیرد.
کوتاه ترین زمان
استفاده از بهترین و با تجربه ترین استادکاران در هر زمینه ای ، به خودی خود می تواند به کاهش زمان منجر گردد ،این ها همه در کنار این است که ما پروژه شما را رها نمی کنیم و به صورت حرفه ای و کاملا واقعی بر آن نظارت مستمر خواهیم داشت.